Februāris RCB Bērnu nodaļā

Laiks traucas vēja spārniem un mēs tam līdzi!
Gada otrais mēnesis ir dažādām norisēm bagāts un, kā jau allaž, esam sagatavojuši interesantu pasākumu klāstu kā maziem, tā lieliem bibliotēkas apmeklētājiem!
Akcijas un pasākumi notiks gan mūsu bibliotēkā, gan sadarbības partneru telpās.
2. februāra pēcpusdienā tuvējā vidusskolā noritēja interaktīvā lasīšana, spēle un citas atrakcijas par tēmu “Vinnijs Pūks”.
3. februārī šīs pašas skolas pirmklasnieki klātienē iepazinās ar Rīgas Centrālo bibliotēku.
Divas dienas – 7. un 8. datumā – pie mums viesosies sākumskolas “Valodiņa” bērni. Viņiem Projektu nedēļas ietvaros esam sagatavojuši izglītojošu prezentāciju “Manu vecāku dzimtais novads”.
8. februārī notiks arī “Bērnu rakstnieku klubiņa” tikšanās reize.
10. februārī pie mums atkal viesosies burvīgā bērnu grāmatu autore Evija Gulbe.
Sestdienās, 11. un 25. februārī kopā sanāks bilingvālā klubiņa “Kopā” mazie, lai kopīgi spertu drosmīgus soļus latviešu valodas labirintos. Tikšanās tēmas: “Pasakas par skaitļiem” un “Atā –ziema!”
2016. gada novembrī, Rīgas Hanzas vidusskolas 6. klašu audzēkņi tikās ar fantāzijas un fantastikas autori Lindu Nemieru. 22. februārī, pēc skolas aicinājuma, kopā ar Lindu atkal dosimies turp. Šoreiz mūs gaidīs “septītie”.
Mēneša pēdējā sestdienā, 25. februārī, dzejas interesenti pulcēsies dzejas mīļotāju kluba poētiskajā pēcpusdienā “Ziema galā!”
Notiks arī ikmēneša “Lasīšanas darbnīca” pirmsskolas iestādē un informatīva akcija tuvējās skolās.
Visu mēnesi mūsu lasītāji un bibliotēkas apmeklētāji var nobalsot par savu vismīļāko vietu bibliotēkā. Balsošana notiek vienkārši: pie bibliotekāres paņem sarkanu papīra sirsniņu, izdomā, kura vieta bibliotēkā šķiet vistīkamākā un tur noliec šo savu “balsi”. Meklēsim sirdsvietu kopā!
Pasākumu klāsts, kā jau allaž, var tikt papildināts, tamdēļ ir vērts laiku pa laikam ielūkoties mūsu bibliotēkas mājas lapā un blogā bērniem!
Ieraugi tīkamo, atnāc un pieredzi!