Marts RCB Bērnu literatūras nodaļā

Pirmajā pavasara mēnesī pie mums varēsiet piedalīties aptaujā, apmeklēt nodarbības un pasākumus, kā arī aplūkot dažādas grāmatu un foto izstādes.
Vairāki pasākumi notiks arī ārpus bibliotēkas telpām: skolā un pirmsskolas izglītības iestādē.
Visu martu ikviens liels un mazs bibliotēkas apmeklētājs tiek mudināts izvēlēties un ierakstīt aptaujas lapiņā vienu grāmatu, bez kā, viņaprāt, nav iedomājama neviena bibliotēka.
Marta pirmajā dienā, sadarbībā ar Rakstniecības un mūzikas muzeju, Rīgas 1. speciālās internātpamatskolas audzēkņiem notiks nodarbība „Lasāmskapis”.
Sestdienās – 11. un 25. martā – pirmsskolas vecuma bērni līksmi pulcēsies, lai tiktos ar saviem draugiem un, bibliotekāru vadībā, sāktu apgūt pamatiemaņas saziņai latviešu valodā.
Pieaugušo auditorijai piedāvājam divus pasākumus:
8. martā plkst. 17.00 ikviens interesents var piedalīties Bērnu rakstnieku kluba tikšanās reizē un 18. martā plkst. 14.00 visi dzejas mīļotāji aicināti uz poētisko pēcpusdienu „Kad iemīlas dzejnieks”.

Pasākumu plāns laika gaitā allaž tiek operatīvi papildināts.
Gaidīsim Mūsmājās!