“Pārdaugavas” aktivitātes martā

Martā bibliotēka piedāvā izstādes, radošus pasākumus, viesi – ģitāristu, Bērnu žūrijas pasākumu, balsojumus un citas aktivitātes. Īpaši gaidīsim brīvlaika nedēļā plkst. 15:00 katru darba dienu!

Visu mēnesi Bērnu literatūras nodaļā priecēsim ar četrām izstādēm un trīs dažādām aktivitātēm:

Pirmsskolas vecuma bērniem veltīta izstāde “Protu lasīt!“. Izstāde “Zilas kā marta debesis” priecēs 1.-4. klašu skolēnus, bet lielākiem bibliotēkas apmeklētājiem paredzētas izstādes “Ielūkojoties digitālajā pasaulē” un “Izstāde meitenēm – zeltenēm, freilenēm un princesēm!“, kas veltītas E-prasmju nedēļai un arī sieviešu dienai.

BeFunky Collagedfbdf

Pirmsskolas vecuma bērniem paredzētajā izstādē apkopoti materiāli  un grāmatas lasītprasmes veicināšanai.

IMG_20170228_155229

Izstādē “Zilas kā marta debesis” – grāmatas zilas kā rudzupuķes, zilas kā Daugava, zilas kā marta debesis. Izstādē dažādu autoru grāmatas zilos toņos.

IMG_20170301_092330

27.03-2.04. norisināsies E-prasmju nedēļa, kuras mērķis ir aicināt Latvijas iedzīvotājus pilnveidot savas digitālās prasmes, kā arī izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus. Aplūkojot izstādi “Ielūkojoties digitālajā pasaulē”, iespējams ieskatīties digitālajā vēsturē, tagadnē un nākotnē. Izstādē gan grāmatas no 2016. gada, gan pat no tālā 1994. gada.

IMG_20170228_15550266

Izstādē meitenēm atrodama nozaru un daiļliteratūra daiļajam dzimumam par godu 8. martam – uzvedības etiķete, padomu grāmatas, testi, romantiska daiļliteratūra.

Visu mēnesi norisināsies balsojums “Klanu kaķi pret Nindzju Timiju. Ko izvēlies TU?“, iespējams ieteikt savu mīļāko grāmatu izlasīt citiem un tiks veikta aptauja “Bibliotēka – ne tikai grāmatām“, lai noskaidrotu Bērnu literatūras nodaļas lasītāju vēlmes un apmierinātību ar bibliotēkas pakalpojumiem.

Bibliotēkā šomēnes norisināsies astoņi pasākumi.

xxxcv
Pasākumi notiek katru otrdienu plkst. 16:00, bet brīvlaika nedēļā katru darba dienu plkst. 15:00:

7. martā plkst. 16:00 „Vai jūti pavasari?”.
Dienu pirms Sieviešu dienas veidosim papīra ziedus, spēlēsim pavasarīgas spēles.

13. martā plkst. 15:00 “Lasi un vērtē!”
Tikšanās ar esošajiem un, iespējams, topošajiem Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas dalībniekiem, interesentiem. Diskusijas, radošas aktivitātes par paveikto 2016. gadā un Lielajiem lasīšanas svētkiem.

14. martā plkst. 15:00 “Nāc spēlēties!”
Jautrā noskaņojumā spēlēsim dažādas galda, lomu un atjautības spēles

15. martā plkst. 15:00 “Mēneša profesija -mūziķis”
Bibliotēkā viesosies ģitārists Mārtiņš Krauze. Runāsim par dažādiem mūzikas veidiem, instrumentiem, mūziķiem un visu citu, kas saistīts ar mūziku. Ja arī Tu spēlē kādu mūzikas instrumentu, droši ņem to līdzi!

16. un 17. martā plkst. 15:00 kino pēcpusdienas

21. martā plkst. 16:00 “Lasītāju tikšanās”
Lasītāju klubiņa pirmā tikšanās. Gaidīt visi interesenti, lai pārrunātu mīļākās grāmatas un radoši darbotos.

28.martā plkst. 16:00  “Esi Digi-Drošs!”
Pasākums skolas vecuma bērniem par drošību digitālajā vidē. Pasākums norisinās E-prasmju nedēļas ietvaros.

ваввв