Viesojas rakstniece Linda Nemiera

22. februārī Rīgas Hanzas vidusskolā notika RCB Bērnu literatūras nodaļas rīkotais pasākums ārpus bibliotēkas – cikla „Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru” šā gada trešā tikšanās reize.

Latviešu fantāzijas un fantastikas autore Linda Nemiera, skolas aicināta, ar bērniem tikās atkārtoti. Šoreiz ar viņas literāro veikumu un rakstniecības aizkulisēm iepazinās pamatskolas skolēni. Ikvienam bija iespēja uzdot interesējošos jautājumus un saņemt atbildes par to, kā grāmata no idejas rakstnieka iztēles pasaulē materializējas taustāmā formā un sasniedz lasītāju.

Lindas Nemieras grāmatas rodamas Rīgas Centrālajā bibliotēkā un visās filiālēs. Drīzumā saviem lasītājiem varēsim piedāvāt arī Lindas burvīgo grāmatiņu mazajiem “Pūča un Pinčijas gaisa pils”.