Viesos jaunā rakstniece un režisore Ilze Liliāna Millere

Ceturtdien, 19. janvārī Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicināja uz cikla „Autors meklē lasītāju, lasītājs – autoru” šā gada pirmo tikšanās reizi.
Šoreiz ciemos bija rakstniece, topošā režisore Ilze Liliāna Millere.
Jaunajai autorei iznākušas astoņas grāmatas: septiņas latviešu valodā un viena angliski. Šobrīd Ilze Liliāna dzīvo Lielbritānijā un viņas dzīves centrs ir mediju studijas. Latvijā talantīgā jauniete viesojās tikai dažas dienas, tāpēc bijām īpaši priecīgi, ka viņa atvēlēja laiku, lai tiktos ar plašo interesentu pulku.
Ilze stāsta: “Man vienmēr ir paticis skatīties filmas, daudz gāju uz kinoteātriem, pirku DVD un tad es sapratu, ka gribu būt filmu režisore. Latvijā nav iespējams jau mācoties vidusskolā sākt apgūt šo jomu, tāpēc es devos uz Lielbritāniju un paliku studēt augstskolā. Tā ir viena no Eiropā atzītākajām augstskolām mediju nozarē. Man patīk viss, kas saistīts ar filmu veidošanu un režisora darbu, to, kā kāds stāsts tiek pārvērsts vizuālā formā. Es ceru, ka ar šo jomu varēšu saistīt savas profesionālās gaitas”.
Plašāku pasākuma aprakstu un fotogaleriju var lasīt un aplūkot Latvijas Fantāzijas un fantastikas biedrības mājas lapā:
http://www.lffb.lv/atskaites/tiksanas-ar-jauno-rakstnieci-un-toposo-kinoindustrijas-specialisti-ilzi-lilianu-milleri.html
Par to paldies Ilmāram Bitem!
Aprīļa otrajā pusē Rīgas Centrālajā bibliotēkā notiks arī Latvijas Fantāzijas un Fantastikas biedrības (LFFB) gada pasākums fantāzijas un fantastikas žanru interesentiem.
Ieskats 2016. gada pasākumā:
http://www.lffb.lv/fotogrammas/parejais/08.-09.2016.-latcon-2016/index.html

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *