Vinnija Pūka rotaļlaukums

Sestdien, 28. janvārī RCB Bērnu literatūras nodaļā jautri un rosīgi noritēja rotaļīga, sportiska nodarbība kopā ar Vinniju Pūku. Šoreiz bilingvālajam klubiņam „Kopā’’ tikšanās tēma bija „Vinnija Pūka rotaļlaukums”. Visiem Vinnija draugiem gan Simtjūdžu mežā, gan bibliotēkā patīk aktīvas nodarbības. Ekspotīcijā meklējām lielo medus podu, jo Vinnijs teica: „Medus ir tas, kas visvairāk rosina manu iztēli’’. Spēlējam ping -pong spēli, grāmatu stafetē nesām grāmatas uz galvas, ķērām Milzu Lempi un no plastilīna veidojām krāsainus lācīšus. Nolēmām sarīkot izstādi no pašdarinātiem mākslas darbiem. Visiem Vinnija draugiem gan Simtjūdžu mežā, gan bibliotēkā patīk arī radošas nodarbes… Izstāde būs lieliska! Gatavojieties tai aši, mākslas darbus radiet paši! Domāts- darīts! Līdz tikšanās reizei bibliotēkā!

SAMSUNG CAMERA PICTURES