Lasītāju klubiņš Pārdaugavā

Sveiciens visiem marta izskaņā!

Pagājušajā otrdienā, 21. martā, bibliotēkā notika pirmā lasītāju klubiņa tikšanās. Kopā sanākušie piedalījās dažādās aktivitātēs – mēģināja zīmēt ar abām rokām vienādus attēlus par tematu “Ja es rakstītu grāmatu, es rakstītu par …”. Tas nemaz nav tik viegli cik izskatās, jo ne visiem rokas klausa kā iecerēts un arī temats nav no vieglajiem. Kā izrādījās, daži lasītāji jau ir iemēģinājuši stāstu rakstīšanā.

Pasākuma apmeklētāji vēl piedalījās grāmatu medībās, kur meklēja grāmatas, vadoties pēc norādītajām adresītēm. Tāpat spēlējām atjautības uzdevumus, diskutējām. Šķiet, šobrīd mūsu lasītāju vidū vispopulārākā no grāmatām ir Klanu kaķu sērijas grāmatas.

IMG_20170322_101613

Šonedēļ bibliotēkā notiks marta pēdējais pasākums “Esi Digi – drošs! ” saistībā ar E-prasmju nedēļu, kur iepazīsimies ar padomiem drošībai internetā, veiksim dažādus uzdevumus, diskutēsim un radoši izpaudīsimies.

Tiksimies pasākumos RCB filiālbibliotēkas "Pārdaugava" Bērnu literatūras nodaļā (Dzirciema iela 26, tel.: 67037424, e-pasts: pardaugava@rcb.lv)!