Asociāciju spēle: grāmata

Rakstnieki, tulkotāji, mākslinieki un citi ļaudis, kuri ar grāmatām ir uz „tu”, piedalīsies asociāciju spēlē – viņiem būs jānosauc sešus vārdus vai vārdu salikumus, kas pirmie nāk prātā, izdzirdot vārdu GRĀMATA.

Lilijai Berzinskai vārds “grāmata” raisa šādas asociācijas: lietus, mājas, mežs, jūra, kafija, ilustrācijas.

Rakstniece, tulkotāja un ilustratore Lilija Berzinska raksta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Viņas pirmā sarakstītā grāmata „Nezināmais zvērs” nāca klajā 2009. gadā. 2012. gadā izdotais darbs „Ziloņu dārzs” tika nominēts Latvijas Literatūras gada balvai kategorijā „Labākais Latvijas autora darbs bērniem”. „Pļavas pasakas” un „Lamzaks satiek Lamzaku” savus lasītājus satika 2015. un 2016. gadā. „Putnu osta” iznāca 2015. gadā un ir pirmais darbs pieaugušajiem. Stāsti un pasakas publicētas arī vairākos krājumos.
Mūsu grāmatu jaunumos akurāt šodien ienākusi arī grāmata „Kāpēc laikam vajag laiku?” kurā ir arī Lilijas pasakas mazajiem lasītājiem.
Grāmatas rodamas RCB Bērnu literatūras nodaļā un visās mūsu filiālbibliotēkās.

Šo piektdien Lilija pirmsskolas izglītības iestādē tiksies ar mazajiem lasītājiem, bet sestdien, 22. aprīlī ikvienam būs iespēja viņu satikt Rīgas Centrālajā bibliotēkā!