“Pārdaugavas” februāris

Fantastiskais februāris ir noslēdzies. Cik daudz labu emociju tajā guvām!
IMG_20170207_173144

Par februāra mēneša profesiju pasludinājām bibliotekāra profesiju. Pasākuma apskats pieejams šeit. Mēneša beigās visus izveidotos materiālus apkopojām mapītē, ko papildināsim arī ar citām profesijām gada garumā.
Marta mēneša profesija ir mūziķis un visus marta pasākumus “Pārdaugavas” Bērnu literatūras nodaļā iespējams apskatīt šeit.

BeFunkyCollageggbg

Februārī notika arī Valentīna dienas pasākums, XBOX sacensības un pēdējā mēneša dienā – pašgatavotu papīra pirkstiņleļļu improvizācijas teātris “Vinnijs Pūks bibliotēkā“. Līdzīgu pasākumu jau rīkojām vasarā . Šoreiz vairāk pievērsāmies skatuves noformējumam, komandu veidošanai. Secinājām, ka tas nemaz nav tik viegli – improvizēt, izmantot savu iztēli un vadīties pēc skatītāju ieteikumiem.

Vēl februārī notika balsojums “Lindgrēne pret Kestneru. Ko izvēlies TU?“. Balsojumā ar 7 balsu pārsvaru uzvarēja A.Lindgrēne.

Konkursā “Uzmini, cik grāmatu ir mūsu bibliotēkā” precīzākās atbildes sniedzējs kļūdījās tikai par  1618 grāmatām. Mūsu bibliotēkā ir 34071 vienību liels krājums.

Aktivitātē “Mana mīļākā grāmata” ieteiktas tādas grāmatas kā Ē. Hanteres Klanu kaķi. Brīvībā“, L. Kerola “Alises piedzīvojumi Brīnumzemē” un citas.

Fantastiskais Februāris ir pagājis, laiks Možajam Martam :)!

Tiksimies pasākumos RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļā (Dzirciema iela 26, tel.: 67037423, e-pasts: pardaugava@rcb.lv)!