Saulaino dienu bibliotēkai 10 gadi

Šogad Rīgas Centrālās bibliotēkas ārējā apkalpošanas punkta “Saulaino dienu bibliotēkai”  Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā aprit 10 gadi!

Tālajā 2006. gada nogalē, sadarbojoties  Rīgas Centrālai bibliotēkai, Bērnu klīniskā universitātes slimnīcai, laikrakstam “Diena” un Bērnu slimnīcas fondam,  tika atvērta RCB ĀAP “Saulaino dienu bibliotēka” BKUS.Tas bija liels notikums, jo pirms tam bērniem bija pieejamas vien dažas grāmatas slimnīcas nodaļās. Pateicoties slimnīcas valdei, RCB un laikraksta “Diena” rīkotajai akcijai, tika saziedoti līdzekļi “Saulaino dienu bibliotēkai”. Bērni, lai pavadītu savu brīvo laiku, nāca uz bibliotēku un lasīja grāmatas, šķirstīja žurnālus un skatījās multfilmas.  Bērni ļoti iemīļoja bibliotēku un apmeklējums ar katru gadu auga, tāpēc jau 2010. gadā bibliotēka pārcēlās uz jaunām, daudz lielākām telpām slimnīcas daudzfunkcionālajā korpusā, kur bibliotēka atrodas arī tagad. Jaunās telpas bija plašas, košas un saulainas. Bibliotēkā tika rīkoti koncerti, radošās darbnīcas, spēles, konkursi un daudz dažādi pasākumi bērniem un ģimenei.

2017. gada 16. februārī bibliotēkā tika aicināti visi mūsu draugi- gan no RCB, gan no BKUS, gan mūsu mīļie lasītāji bērni. Pasākumā mēs teicām lielu paldies bibliotēkas radītājiem un veidotājiem, mūsu atbalstītājiem un mūsu mīļajiem, ilggadējiem lasītājiem. Bērnus priecēja Zīmējumu teātra izrāde ģimenei “Vilks”, kurā bērni varēja vērot un klausīties stāstus par vilku. Kamēr aktieri stāstīja, tikmēr māksliniece zīmēja stāstu. Pasākuma beigās arī pašiem bērniem bija iespēja uzzīmēt kādu stāsta tēlu vai detaļu, tādējādi papildinot pašu stāstu.

Sakām vēlreiz lielu paldies Rīgas Centrālajai bibliotēkai, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai, Bērnu slimnīcas fondam un laikrakstam “Diena” par iespēju būt šajās skaistajās telpās ar plašu grāmatu klāstu un rīkot bērniem koncertus un radošās izstādes!

dzimsanasdiena1dzimsanasdienaIMG_1362LIMG_1379IMG_1395IMG_1388LIMG_1384IMG_1409LIMG_1365LIMG_1356IMG_1415LIMG_1450LIMG_1468LIMG_1511LIMG_1554L