Asociāciju spēle: grāmata. Ellena R. Landara

Rakstnieki, tulkotāji, mākslinieki un citi ļaudis, kuri ar grāmatām ir uz „tu”, piedalās asociāciju spēlē – viņiem jānosauc sešus vārdus vai vārdu salikumus, kas pirmie nāk prātā, izdzirdot vārdu GRĀMATA.
Ellena R. Landara (1987) absolvējusi Latvijas Universitātes Orientālistikas maģistratūru. Autores interese par Austrumu kultūru un sadzīvi atspoguļojas viņas pirmajā zinātniskās fantastikas žanrā radītajā romānā “Digitālo neaizmirstulīšu lauks”. Ellena daudz dzied un uzstājas dažādos koncertos, ir aizrautīga lasītāja. Vairākus gadus dzīvojusi un strādājusi par tulkotāju un žurnālisti televīzijas kompānijā Japānā un mācījusies Jamagatas Universitātē.
Sagatavošanā publikācijai ir nākamais romāns.

Ellenai ar vārdu „grāmata” asociējas: iedvesma, aizbēgšana, piedzīvojums, iegremdēšanās sevī, skaistums, Borhesa bibliotēka.

Iespēja satikt Ellenu ir jau pavisam drīz – fantastikas un fantāzijas tematikai veltītā pasākumā LatCon, kas notiks Rīgas Centrālās bibliotēkas 2. stāvā.
Tiksimies sestdien, 22. aprīlī, plkst. 13.00