Atskats uz martu “Pārdaugavā”

Sveiciens pavasarī!

Marta mēnesis “Pārdaugavas” Bērnu literatūras nodaļā bija pasākumiem bagāts. Apmeklētājus priecēja košās izstādes un katru nedēļu bija iespējams apmeklēt kādu pasākumu, bet brīvlaika nedēļā – pat katru darba dienu!

Martā darbojāmies radošajā darbnīcā “Vai jūti pavasari?“, runājām par Bērnu žūriju (daži laimīgie devās arī uz Lielajiem lasīšanas svētkiem!), spēlējām galda, atjautības un komandu spēles. Mēneša galvenais notikums bija mūziķa viesošanās bibliotēkā. Pavadījām laiku kino pēcpusdienās, lasītāju klubiņā un mēnesi noslēdzām ar pasākumu “Esi Digi-Drošs!” par bērnu drošību internetā. Runājām par to, kā sevi pasargāt, kāda ir tīkla etiķete, kas ir personas dati u.c.

Martā ieguvām daudz lasāmjaunumus, ar kuriem iespējams iepazīties šeit.

Balsojumā “Klaņu Kaķi pret Nindzju Timiju. Ko izvēlies TU?” ar piecu balsu pārsvaru uzvarēja daudzu tik iemīļotais Nindzja Timijs.

Zemāk apskatāmas dažas no aprīļa izstādēm, bet ar pilnu pasākumu apskatu aprīlī iespējams iepazīties šeit.

IMG_20170403_124546

Izstāde “par zaļu pat vēl zaļākas ir mūsu grāmatas”

IMG_20170403_124400

Izstāde “Raibas kā dzeņa vēders”

IMG_20170403_124437

Izstāde par godu Lieldienām

IMG_20170403_124450

Balsojums “Harijs Poters pret Gredzenu Pavēlnieku. Ko izvēlies TU?”

Tiksimies pasākumos RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļā (Dzirciema iela 26, tel.: 67037424, e-pasts: pardaugava@rcb.lv)!