E-prasmes “Strazdā”

No 27. marta līdz 2. aprīlim notika jau 8. Eiropas e-prasmju nedēļa. Šogad aktuālās tēmas bija: digitālā drosība, e-prasmes izglītībai, nodarbīnātībai un uzņēmējdarbībai.

E-prasmju nedēļas laikā mūsu bibliotēkā kā vienmēr tika organizēti vairāki svarīgi pasākumi.

Šādi, 27. martā kopīgi ar Net-Safe Latvia (drossinternets.lv) novadījām tikšanos ar Rīgas 63. vsk. 4. klases skolēniem. Pie mums ciemos bija atbraucis Latvijas Drošāka interneta centra pārstāvis Edgars Caics. Edgars jau ir kļuvis par mūsu regulāru viesi. Šogad viņš ļoti interesanti un saprotami, izmantojot reālus piemērus, izstāstīja skolēniem par briesmām, kas draud spēlējot dažādas spēles internetā, tādas kā “Zilais valis”, u.c. Tāpat uzmanība tika veltīta tam, kā pareizi uzvesties sociālajos tīklos, ko var, bet ko nekādā gadījumā nedrīkst darīt internetā.

30. martā sadarbībā ar Latvijas Valsts radio un televīzijas centru pie mums notika tikšanās ar Juglas vsk. 12. klases skolēniem “E-paraksts”. Lai to novadītu pie mums atbrauca LVRTC mārketinga daļas vadītāja Vineta Sprugaine. Viņa pastāstīja vidusskolēniem par E-parakstu sistēmu un tās priekšrocībām.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *