Korķošanās un leļļošanās!

Jā, jā – tu izlasīji pareizi! Atliek tikai noskaidrot, kur tādi brīnumi var notikt?

Un tu jau noteikti esi pareizi atminējis – filiālbibliotēkā „Zemgale”! Kārtējais visjautrākais, viskrāsainākais, vismuzikālākais mēnesis marts ir paskrējis vēja spārniem, jo mūsu bibliotēkā nekad nav garlaicīgi.

Korķojāmies – jo korķīšiem vajadzēja piešķirt jaunu dzīvi, jo pudeļu dzīve ir pagājusi.

Leļļojāmies – jo atzīmējām Leļļu teātra dienu un kā varēja aizmirst par sunīša Pifa dzimšanas dienu.

Tāpēc, neskatoties uz pavasara vēstneša marta mēneša niķīgo garastāvokli – aso ziemeļu vēju, slapja sniega plēkšķēm, mūsu bibliotēkas Saulainajā stūrītī skan dziesmas un mūzika, smiekli un jautrība!

Un ja vēl ciemos atnāk krustmāte Agate ar putukrējumu un saldējumu, tad līksmībai nav gala!

Ja tev kādā brīdī paliek skumji vai garlaicīgi – atceries par bibliotēku. Mūsu Saulainajā stūrītī vienmēr ir mājīgi un silti!