Olu kaujas bibliotēkā

Ja pirmo tauriņu esi redzējis, ja gaisā jau sajūti pavasari un svētdienas rītā Tevi pamodināja ar pūpolzaru pēršanu, tad zini, ka Lieldienas jau pavisam tuvu!

10. aprīlī “Saulaino dienu bibliotēkā” kopā ar bērniem gatavojāmies Lieldienām. Izrunājām kāpēc Pūpolsvētdienā per ar pūpoliem, kādi ir svētku ticējumi un ko dara Lieldienās- ar ko krāso olas, kāpēc augsti jāšūpojas un minējām mīklas par Lieldienām, gājām rotaļās.

Tā kā Lieldienu zaķis bibliotēkā jau bija paspējis paviesoties un olas paslēpis, tad bērniem bija uzdevums tās atrast. Olas bija paslēpušās starp grāmatām, žurnāliem, filmām un citur. Atrastās olas bērni izkrāsoja un izveidoja Lieldienu apsveikumu saviem tuvākajiem.

Kā jau Lieldienās mēs ar bērniem ripinājām olas un notika arī olu kaujas. Katrs bērns tika pie krāsotas olas, kuras varēja palātā apēst ar sāli, lai visu gadu nemelotu.

Vai Tev jau mājās ir sakrātas sīpolu mizas olu krāsošanai?

lieldienasbiblioteka1 lieldienasbiblioteka5lieldienasbiblioteka4lieldienasbiblioteka3