Aptaujas rezultāti “Bibliotēkas nedēļas” ietvaros

Šogad “Bibliotēkas nedēļa” norisinājās no 18.04. – 21.04. .  Šajā laikā “Saulaino dienu bibliotēkā” mēs lūdzām mazajiem lasītājiem piedalīties aptaujā. Aptaujā bija jautājumi par bibliotēkas apmeklējumu, kas ir bibliotekārs un citi.

Pētot bērnu atbildes var secināt, ka bērni šeit ierodas atkārtoti un ne tikai tāpēc, ka jāiet atkārtotā vizītē pie ārsta, bet gan, lai apskatītu jaunās grāmatas un parunātos ar bibliotekārēm, jo te ir vieta kur ir patīkami atgriezties.

Interesanti bija lasīt bērnu atbildes jautājumā “Kas ir bibliotekārs? Ko viņš ikdienā dara?”. Vairums bērni atbildēja, ka bibliotekāri  lasa daudz grāmatas, tās kārto un palīdz atrast īsto grāmatu. Bija arī ir bērni, kuri uzskatīja, ka bibliotekāri noteikti staigā ar brillēm un māca bērniem lasīt, lai viņi būtu gudri.

Jautājot, ko bērni labprāt dara mūsu bibliotēkā, bērnu atbildes bija līdzīgā skaitā variantos- lasīt grāmatas, apmeklēt pasākumus, pakavēt laiku līdz ārsta vizītei.

Tika zīmēts arī bibliotēkas logo, un tur vairākumu ieguva saulīte, jo kā tad savādāk uzzīmēt “Saulaino dienu bibliotēku” bez saulītes?!

Patiess prieks par bērniem, kuri nāk uz mūsu bibliotēku ar smaidu, prieku un mirdzumu acīs. Paldies jums mīļie 🙂

IMG_20170508_114917 IMG_20170508_114931 IMG_20170508_115014