Ekspotīcija uz…

Kādā jaukā dienā, 13. maijā, RCB Bērnu literatūras nodaļā bilingvālā klubiņa “Kopā” bērni un visi interesenti devās Ekspotīcījā (kā Kristofers Robins ar Vinniju Pūku). Jūs jau sapratāt, ka runāju par ekspedīciju. “Tā ir tāda lieta, ko atklāj,” paskaidroja Kristofers Robins grāmatas ”Vinnijs Pūks un viņa draugi” astotajā nodaļā, kurā Kristofers Robins vada Ekspotīciju uz Ziemeļpolu. Mēs savukārt devāmies ceļojumā pa mūsu bibliotēku un tās ēku – ar panorāmas liftu uz 10.stāvu, kur pavērās brīnišķīgs skats uz Rīgu, tad uz bibliotēkas 2. stāvu, kur bieži notiek dažādi pasākumi. Zem palaga lukturīša gaismā lasījām grāmatu par runci Borisu, kuram patika ceļot, rīkot piknikus un draiskoties. Tālāk ceļš veda uz augšu, līdz 6. stāvam. Mērķis bija atklāt visu nozaru literatūras nodaļu, kurā atrodas bibliotēkas vecāko grāmatu kolekcija, dažādu valstu karodziņi, dārgas grāmatas (par tādu cenu mammai var nopirkt kurpes (dārgas!), tētim riepu mašīnai). Bibliotēkās šos dārgumus var izmantot bez maksas. Un atkal uz augšu līdz mūsu rezidencei – Bērnu literatūras nodaļai, kur „Grāmatu dārzā’’ mīļajām māmiņām gatavojām apsveikumu atklātnes, sarīkojam pikniku, lai atzīmētu „Kopā” būšanas prieku!