Kas garšo pūķēnam Rktk?

Kas gan varētu garšot pūķēnam Rktk? Konfektes? Zemenes? Rakstniece Laura Vinogradova mums atklāja, ka mazajam pūķēnam Rktk ļoti, ļoti garšo saldējums. Saldējums garšo visiem pūķiem, jo, pūšot uguni, pūķim paliek ļoti karsti un tad ļoti noder garšīgais un aukstais  saldējums.

Laura stāstīja par pūķēna piedzīvojumu ar saldējumu, kā viņš devās viens pats uz veikalu nopirkt saldējumu, kamēr mamma gulēja diendusu, kura bija devusi atļauju nomurminot “Mhm”, kas nozīmēja “Jā”. Pūķēns Rktk droši devās ceļā uz veikalu, izvēlējās pašus gardākos saldējumus, bet pārdevēja diemžēl nevarēja atdot saldējumus, jo viņam nebija līdzi naudiņas. Noskumis viņš devās ārā no veikala un ieraudzīja kādu skaistu tauriņu, sekodams tam pa visu pilsētu, nokļuva kādā parkā.. Ko pūķēns satika parkā un vai viņš tika pie saldējuma, uzzināsi Lauras Vinogradovas blogā https://vinogradovalaura.wordpress.com/2017/05/10/pukitis-rktk-un-saldejums-davana-kadai-mazai-aijai/

Pēc brīnišķīgās pasakas par pūķēnu Rktk, bērni krāsoja savu mīļāko saldējumu- aveņu, zemeņu, upeņu, piparmētru un, protams, šokolādes!

Paldies Laurai Vinogradovai par gaišo un saldo pasaku par Rktk, kas bērnus iekārdināja ar saldējumiem.

 

IMG_7567vinogradovaIMG_7581  vinogradova1 IMG_7612IMG_7595

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *