Maijs “Pārdaugavā”

Lieldienu mēnesis “Pārdaugavā” paskrējis nemanot, tagad pienācis laiks pavasarīgajam maijam.

Aprīļa balsojuma rezultāti:
26 balsis par Hariju Poteru, bet 11 balsis par gredzenu Pavēlnieku.

Aprīļa galvenais pasākums bija “Mēneša profesija – muzeja darbinieks“, bet maijā – “Mēneša profesija – kinologs”, kas norisināsies 2. maijā plkst. 16:00

9. maijā plkst. 16:00 par godu Mātes dienai notiks radošā darbnīca visai ģimenei “Mīļuma darbnīca“.

16. maijā plkst. 16:00 ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem tiks mīļi gaidītas skaļās lasīšanas pēcpusdienā.

23. maijā plkst. 16:00 veidosim komiksus.

30. maijā plkst. 16:00 lasītāju klubiņa tikšanās. Atklāsim vasaras lasīšanas sacensības “Izaicinājums pieņemts!” un uzzināsim lasītāju klubiņa nosaukumu, par kuru balsosim visu maija mēnesi.

Vēl visu mēnesi bibliotēka priecēs ar šādām izstādēm:

Ģimenes mīļums – par godu Starptautiskajai ģimenes un Mātes dienai.

Dzeltenas kā maija saule – grāmatas visdažādākajos dzeltenos toņos.

Grāmata pēc grāmatas – izstādē dažādas grāmatu sērijas katrai gaumei!

Pēdējo mēnesi turpinās aptauja “Bibliotēka – ne tikai grāmatām”.

Šī mēneša balsojums norisinās starp Nikijas un Grega dienasgrāmatām. Ko izvēlies TU?

RCB filiālbibliotēkas _Pārdaugava_Bērnu literatūras nodaļas