RCB viesosies rakstniece Laura Vilka

19. maijā, plkst. 11.30 Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicina uz tikšanos ar rakstnieci Lauru Vilku. Pasākums notiks RCB 2. stāvā, Pasākumu zālē.
Laura Vilka (1992) ir fantāzijas žanra grāmatu cikla pusaudžiem „Apakšzemes leģendas” autore. Izdotas trīs grāmatas: „Dana un Medaljons”, „Dana un Otrā pasaule”, „Dana un Atmiņu ēnas”. Galvenās varones Danas piedzīvojumos palīdz iejusties autores ilustrācijas.
Laura rakstīšanai pievērsās pusaudža gados un aizraušanās ar šo nodarbi mudināja meklēt jaunus ceļus un iespējas rakstniecības pasaulē.
Viņai vārds “grāmata” asociējas ar: gariem vakariem; pergamentu; putekļiem; ambīcijām; bibliotēkām; grāmatu smaržu, kad tās tikko atvestas no tipogrāfijas.
Mīļi gaidīsim visus interesentus!