Kas bija pudelē?!

Kā jau iepriekš ziņojām, uz RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēku bija nogādāta noslēpumaina pudele ar vēstījumu. 14.jūnijā aculiecinieku klātbūtnē pudele tika atvērta. Tajā bija sūtījums no veca kapteiņa. Savulaik izmests uz neapdzīvotas salas, dzīvodams pusbadā, pārtiekot vien no banāniem un kokosriekstiem, pirms pats kļuva par pusdienām izsalkušiem krokodiliem, viņš pamanījās nosūtīt ziņu, kā atrast bibliotēkā noslēptos dārgumus. Liekot prātus kopā un sekojot norādēm, meklējām atbildes grāmatās, plauktos un kastēs, visos bibliotēkas stūros un kaktos, teltī, zem palmām, pie lāčiem un kaķiem, un atkal grāmatās. Atšifrējām slepenus rakstus, telefona numurus un dīvainus vārdus, pētījām kartes un plānus, meklējām atslēgas un durvis atrastajām atslēgām… un beidzot tikām pie liela maisa! Jāsaka, vecā kapteiņa dārgumi bija saldi un garšīgi!