Gaidām grāmatu!

Kas tā par grāmatu? ” Nelūgtie ciemiņi”.

Autore – Ulrika Kestere dzimusi Latvijā, Liepājas pilsētā. Četru gadu vecumā viņa kopā ar ģimeni pārcēlās uz dzīvi Zviedrijā un pašlaik dzīvo Lundā. Ulrika  ir fotogrāfe, bērnu grāmatu ilustratore un grafikas dizainere. Grāmatu no zviedru valodas ir tulkojis viņas tēvs Uldis Kesters,  kurš pēc profesijas ir ārsts  ķirurgs-ortopēds.

RCB Ķengaraga filiālbibliotēkas bibliotekāri satikās ar Ulriku Kesteri šīs grāmatas prezentācijā Zvaigznes grāmatnīcā. Ļoti interesanti bija uzzināt vairāk par pašu rakstnieci, par grāmatu, tās tapšanu.

Kāds ir grāmatas saturs? Tās galvenais varonis ir miermīlīgais un draudzīgais Trusītis. Kādā jaukā dienā viņš par trim burkāniem iegādājās brīnišķīgu vasarnīcu ar aizaugušu un krāšņu dārzu. Liels ir Truša pārsteigums, kad atklājas, ka tādējādi viņš ir ticis arī pie mežonīgiem, nelūgtiem viesiem: dārzā mājo Tīģeris, Lauva, Gepards un Pantera…

Interesanti? Gaidām grāmatu bibliotēkā! Un gaidām Tevi, ziņkārīgo lasītāju!