Augusts “Pārdaugavā”

Vai esat gatavi kārtīgi izpriecāties pēdējā vasaras mēnesī? Mēs, RCB filiālbibliotēka “Pārdaugava”, esam! Tādēļ augustā pie mums norisināsies ne viens vien interesants pasākums:

8. augustā plkst. 14:00
Izgatavosim lupatu cilvēciņu dekoru bibliotēkai

15. augustā plkst. 14:00
Pasākumā “Lasu un vertēju!” darbosimies par un ap Bērnu, jauniešu un vecāku žūriju. Ja vēl neesi pieteicies lasīšanas programmai, pievienojies, jo visu vēl var paspēt!

22. augustā plkst. 14:00
Sacentīsimies XBOX turnīrā, lai noskaidrotu labākos spēlētājus Pārdaugavā

25. augustā plkst. 16:00
Skaļā lasīšanas pēcpusdiena ģimenēm ar pirmsskolas, sākumskolas bērniem. Lasīsim latviešu tautas pasakas.

29. augustā plkst. 14:00
Jau ierastais lasītāju klubiņš, bet šoreiz tā ietvaros svinīgi noslēgsim vasaras lasīšanas sacensības.

Vēl augustā iespējams piedalīties balsošanā “Melns pret baltu. Ko izvēlies TU?”, apskatīt izstādes, kas veltītas E. Blaitonai, zilajai krāsai un grāmatu varoņiem – zēniem. Joporojām ari turpinās vasaras lasīšanas sacensības “Izaicinājums pieņemts!”. Varam dot mājienu, ka vismazākā konkurence ir 13-16 gadu vecuma grupā. Vecākus aicinām piedalīties aptaujā par bibliotēkas bērnu nodaļas pakalpojumiem!

Nāc droši ciemos, baudi vasaru arī pie mums – RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļā (Dzirciema iela 26, tel.: 67037424, e-pasts: pardaugava@rcb.lv)!