Prieks, kas tiek sūtīts no ķenguru zemes Austrālijas

Kā iepriecināt bērnus, kuri ārstējas slimnīcā otrpus okeānam ? Par to ir parūpējušies Austrālijas Sidnejas Latviešu biedrības Sestdienas skolas audzēkņi, kuri savu pārsteigumu ir pasnieguši brīnišķīgi krāšņā izstādē „Satikšanās”, kura ir apskatāma visu augusta mēnesi RCB āap „Saulaino dienu bibliotēkā” BKUS.

Izstāde ir tās dalībnieku dāvana Latvijai 100 gadu dzimšanas dienā.Tā arī ir iekļauta oficiālajā pasākuma programmā.  Ideja veidot šo izstādi ”Satikšanās” radās šī gada pavasarī, kad Sidnejas Latviešu biedrības Sestdienas skolas audzēkņi nodarbībās gatavoja košus, radošus darbiņus, lai iepriecinātu bērnus, kas ārstējas Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā. Un kur gan visbiežāk satikt mazos pacientus, kā nekur citur, kā „Saulaino dienu bibliotēkā”, kur pavadītais laiks slimnīcā paiet radoši un ar smaidu. Tāpēc izstāde ir apskatāma tieši bibliotēkā.

Izstādē var uzzināt daudz ko jaunu par Austrāliju, tās dabu, cilvēkiem un lasīt veselību stiprinošus novēlējumus no Austrālijas latviešu bērniem. Izstādes norises laikā ikvienam interesentam ir iespēja, iedvesmojoties no „Satikšanās” apskatāmajiem darbiņiem, veidot savu mākslas darbiņu un tikt izstādītam blakus pārējiem mākslas darbiem, tādējādi papildinot izstādi un padarot to vēl krāšņāku un par kādu smaidu papildinošāku 🙂

Sakām milzīgi lielu paldies lieliskajiem draugiem – Sidnejas Latviešu biedrības Sestdienas skolas audzēkņu ģimenēm; aviokompānijai Lufthansa un ATU DUTY Free, kuriem pateicoties katrs izstādes dalībnieks saņem mazu dāvaniņu.

New folder4New folder2New folder6New folder3New folder1New folder5