“Zīļuka” jaunie piedzīvojumi Kaļiņingradas bērnu iztēlē

No 2017. gada 12. marta līdz 12. aprīlim Latvijas Republikas vēstniecības Krievijas Federācijā Konsulārās nodaļas Kanceleja Kaļiņingradā kopā ar Kaļiņingradas apgabala bērnu bibliotēku rīkoja jaunāko klašu skolēnu (1.- 4. klases) radošo darbu konkursu “Zīļuka jaunie piedzīvojumi”, kura gaitā skolēniem vajadzēja iepazīties ar Margaritas Stārastes daiļradi, izlasīt grāmatu “Zīļuks” krievu valodā un noskatīties Daces Rīdūzes animācijas filmu “Zīļuks”.
Konkursa dalībniekiem bija jāuzraksta un jāilustrē sava grāmata par Zīļuka jaunajiem piedzīvojumiem. Tika iesniegti 88 daudzveidīgi, interesanti darbi, no kuriem tika izvēlēti 7 uzvarētāji. Bērnu fantāzijai patiesi nav robežu!
No 3. augusta līdz 4. septembrim izstāde skatāma Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā!