Ak, cik jauki gan!

Ak, cik jauki gan ir aizvadīta šī vasara mūsu bibliotēkā! Tas nekas, ka saulīte varēja spīdēt spožāk un siltāk, bet lietus lāses aizmiglot  logu rūtis retāk. Tāpēc jau neies skumt un bēdāties –  ir taču bibliotēka, kur vienmēr notiek kaut kas interesants. Ir aizvadīts pēdējais vasaras brīvlaika mēnesis un pirms sāksim jauno rudens sezonu, jautājām saviem lasītājiem, kādi notikumi un pasākumi bibliotēkā ir palikuši atmiņā visspilgtāk  rudenīgajā augustā?

Lielā vienbalsībā uzvarētāja godā nokļuva pasākums, veltīts populārajai bērnu grāmatu autorei Enīdai Blaitonai, kurai svinējām 120. gadu jubileju. Visi pasākuma dalībnieki atzina – tik interesants, atraktīvs, jautrs, aizraujošs, izzinošs un piedzīvojumu pilns izvērtās šis pasākums, tāpēc tika nominēts kā labākais ne tikai augustā, bet arī šajā vasarā!

Pīlēns Tims, nebēdņi zaķēni Pauks un Šmauks, kā arī papagailiene Ki-Kī to ir pelnījuši!

Vasaras sezonu noslēdzām ar brīnišķīgu ekskursiju uz Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju. Ar mūsu lasītājas  Rūtas Rinkas (tekstilmākslas  un ādas mākslas kolekciju glabātāja) un Agritas Pores (izglītības programmu kuratore) atbalstu varējām baudīt 6. Starptautiskā porcelāna apgleznošanas mākslas simpozija izstādi “Kopā 2017”, kā arī starptautiski pazīstamā modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva un Latvijas muzeju kolekcijas, gūstot iespēju izsekot modes tendencēm bērnu tērpu un aksesuāru dizainam no 18. līdz 20.gadsimtam.

Visi atzinām – ļoti skaists vasaras noslēgums!

Klāt jaunais mācību gads! Bibliotēka sveic  lielos un mazos skolas bērnus,  skolotājus un vecākus! Lai mums visiem ir jauka sadarbība!