Asociāciju spēle: grāmata. Linda Nemiera

Turpinot mūsu asociāciju spēli, rudens sezonu iesāk rakstniece Linda Nemiera. Ar ko viņai saistās vārds grāmata?

Lietaina rudens diena – viennozīmīgi grāmatas lasās vislabāk tieši rudeņos, kad vairs nekur nav jāsteidzas un jābaidās nokavēt kādu saules pilnu mirkli.

Silta sega – ierušināties sedziņā, klausīties lietus skaņās aiz loga un aizmirst visu uz pasaules! Kas gan var būt labāks par šo!

Karsts kakao – šis dzēriens apvieno sevī tējas un šokolādes labākās īpašības. Divi vienā! Un nevar nosmērēt grāmatas lapas ar šokolādīgiem pirkstu nospiedumiem.

Piedzīvojums – grāmata vienmēr ir piedzīvojums. Ne vien tās stāsts, bet arī kā tā pie tevis nokļūst – nejauši, apzināti vai kāds labs draugs iesaka.

M. Endes “Bezgalīgais stāsts” – šī ir grāmatu grāmata! Man trūkst vārdu, lai aprakstītu to! Pirmais izdevums latviski bija tādos brūnos vākos ar melnbaltajām čūskām virsū. Tas vien jau man likās maģiski un saldu solījumu pilns.

Sapnis kļūt par rakstnieci – sākot lasīt pamazām sapratu, ka arī man ir stāsti, ar kuriem vēlos dalīties. Smīdināt, skumdināt un ļaut aizmirst ikdienu. Kad biju pusaudze, neticēju, ka tas kādreiz piepildīsies. Bet vajag paļauties uz sevi un savu laimīgo zvaigzni. Sapņi piepildās!

Lindas grāmatas rodamas RCB un visās mūsu filiālbibliotēkās:

https://katalogs.rcb.lv/Alise/lv/search.aspx?q=%22linda+nemiera%22&language=&materialType=&year=&c=1

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *