Septembris RCB Bērnu literatūras nodaļā

Rudens ieskaņā saviem pastāvīgajiem lasītājiem un bibliotēkas viesiem piedāvājam daudzpusīgu norišu un izstāžu klāstu. Vairāki pasākumi notiks arī ārpus bibliotēkas – sadarbības partneru telpās.
Septembri ierasti iesākām ar dalību Bērnu svētkos “Nāc un piedalies!” Vērmanes dārzā. Šoreiz gan Laika vecis bija piktā omā un viņa sazvērestības dēļ laika apstākļi bija gaužām neganti, tāpēc daudz no iecerētā paveikt nepaguvām, bet… būs vēl citi gadi un – viss notiek bibliotēkā!
Septembrī vairāku skolu audzēkņi ar bibliotēku un tās piedāvātajām iespējām iepazīsies tematiskajos pasākumos un bibliotekārajās stundās. Sestdien, 16. septembrī, pirmsskolas vecuma bērni, kuru dzimtā valoda nav latviešu valoda, tiek aicināti piedalīties bilingvālā klubiņa “Kopā” nodarbībā. Ārpus bibliotēkas notiks “Lasīšanas darbnīcas” Bērnu rīts “Septembra lasītprieks” un akcija –aptauja, kurā izzināsim, kur atrodas bibliotēka.
Literatūras izstāžu klāsts arīdzan, kā jau allaž, plašs un bagātīgs! Centrālais vizuālais akcents ir digitālās mākslas izstāde, par kuru vairāk var izlasīt šeit: http://www.rcb.lv/pub/?p=6039
RCB Bērnu nodaļa rīko arī vairākus pasākumus pieaugušo auditorijai, ar kuriem var iepazīties pasākumu kalendārā: http://www.rcb.lv/pub/?page_id=1517

Gaidīsim pie mums!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *