Novembra pasākumi “Pārdaugavā”

Par spīti drūmajam laikam aiz loga, mēs, RCB “Pārdaugava” bibliotekāres, novembri gaidām ar atplestām rokām!

Novembrī bibliotēkā ne tikai būs apskatāmas skaistas izstādes, bet, kā jau ierasts, iespēja piedalīties dažādos pasākumos.

Novembra izstādes Bērnu literatūras nodaļā veltītas  suņiem kā grāmatu varoņiem, klasiskām grāmatām, Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijai, Latvijas dzimšanas dienai, un, protams, mūsu šī mēneša gaviļniecei – A. Lindgrēnai.

IMG_20171101_124324

Izstāde “99 labi vārdi Latvijai”. Izskatē apskatāmas ne tikai grāmatas, bet arī audio pasakas, galda spēles, informatīvi materiāli un iespējams pateikt “Latvija, Tu esi …” Latvija tu esi

Ņemot vērā autores A. Lindgrēnas vērienīgo dzimšanas dienu, līdz 27. novembrim iespējams piedalīties konkursā, kura labāko rezultātu ieguvēji varēs tikt pie balvām 28. novembra pasākumā. Šomēnes bibliotēkā balsojums norisināsies par divām latviešu rakstniecēm – Samausku un Pastori. Turpinās arī vecāku aptauja par bibliotēkas pakalpojumiem.

Novembris-1

7. novembrī plkst. 16:00 norisināsies Mārtiņdienas radošā darbnīca.

13. novembrī plkst. 16:00 notiks pasākums Ziemeļvalstu lasīšanas nedēļas ietvaros sākumskolēniem.

14. novembrī plkst. 16:00 notiks pasākums Ziemeļvalstu lasīšanas nedēļas ietvaros pamatskolēniem un vidusskolēniem.

21. novembrī plkst. 16:00 “Bērnu žūrijas tikšanās”. Aicināti gan esošie dalībnieki, gan visi interesenti. Spēlēsim spēles un pildīsim uzdevumus.

28. novembrī plkst. 16:00 pasākums ģimenēm par godu A. Lindgrēnas 110. dzimšanas dienai. Tiks apbalvoti konkursa labāko rezultātu ieguvēji.

RCB filiālbibliotēkas “Pārdaugava” Bērnu literatūras nodaļa (Dzirciema iela 26, tel.: 67037424, e-pasts: pardaugava@rcb.lv)!