Zelta rudens

Sveicināti  krāšņajā zelta rudenī! Ja esat sekojuši mūsu blogam, tad varat piekrist, ka esam  aizvadījuši ļoti interesantu , notikumiem bagātu vasaru un nu, neskatoties uz ilgstošajām lietavām, mūsu bibliotēkā krāsaini kā rudens lapas aizraujoši notikumi rit viens aiz otra. Sev atbilstošu nodarbi atrod gan tēti un mammas ar saviem mīļajiem bēbīšiem, piedaloties projektā “Jaunajām māmiņām”,gan skolas bērni apgūst jaunas zināšanas par sēņu vākšanu un lietošanu uzturā. Paldies gribam teikt Rīgas angļu ģimnāzijas skolotājiem un audzēkņiem par dalību  daiļrunāšanas konkursā “Mana grāmata Latvijai”, kā arī bērnudārza “Austriņa” audzēkņiem par ciemošanos bibliotēkā. Un visu jau nevar uzskaitīt! Dažādi konkursi, viktorīnas, skaļās lasīšanas, muzikālas pēcpusdienas! Un visur arī tu vari būt klāt – atliek tikai atnākt uz bibliotēku un ņemt aktīvu dalību. Nekādi sliktie laika apstākļi nevar būt par šķērsli iegūt jaunas zināšanas un jaunus draugus!