Galmeze un Zemgale

Sveicināti visi, kas atsaucās uz aicinājumu apciemot noslēpumaino viešņu, kura ciemojās mūsu bibliotēkā. Viņa stādījās priekšā kā Galmezes kundze, bet mūsu lasītājiem radās aizdomas, ka šis vārds gan nebūs īstais, tāpēc likām prātus kopā un atšifrējām noslēpumainās kundzes patieso vārdu. Par lielu prieku mums visiem, tas izrādījās mūsu bibliotēkas nosaukums – Zemgale! Aicinājām viešņu piedalīties Helovīna pasākumā – lasīt spoku stāstus, kuri ir ļoti populāri mūsu lasītāju lokā, izdomāt paši savus spoku stāstus un piedalīties konkursā par spocīgāki-jocīgāko stāstu un šausmīgāki-smieklīgāko tērpu, kuru katrs dalībnieks demonstrēja vakara gaitā. Bet pats briesmīgāki-interesantākais bija doties meklēt bibliotēkas plauktos noslēptās spocīgi-mošķīgās Galmezes-Zemgales kundzes noslēptās bagātības. Tas gan bija kārtīgs šausmu ceļojums! Iedomājies tikai – vajadzēja atrast noslēpumainu telpu ar “briesmīgu” nosaukumu – abonements. Bet visi kopā vakara dalībnieki atrada šo briesmoni “abonementu” un tika dāsni apbalvoti.

Vēl viens aizraujošs kopā būšanas pasākums aizvadīts, bet mūsu bibliotēkas draugi jau plāno, kā jautri un interesanti atzīmēt Astrīdas Lindgrēnas dzimšanas dienu, mūsu Latvijas dzimšanas dienu. Un tur jau arī Ziemassvētki un Jaunais gads. Tātad bibliotēkā atkal skanēs smieklu zvaniņi, skanēs dziesmas un tiks iets dejās un rotaļās!