„Laika spēles” Sarkandaugavā

7. novembrī RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā viesojās rakstnieks Valdis Rūmnieks, kurš pastāstīja Rīgas 28.vidusskolas skolēniem un citiem interesentiem par sevi un savu daiļradi, iepazīstināja ar jaunāko grāmatu „Laika spēles” un topošo pasaku „Rūķu zeme Latvija”. Visiem pasākuma apmeklētājiem bija iespēja uzdot tieši viņu interesējošo jautājumu un saņemt rakstnieka izsmeļošu atbildi. Daudzi piedalījās arī aizraujošā spēlē „Saliec dzejoli!”. Tā rezultātā varējām noklausīties vienu dzejoli trijos dažādos variantos. Bija jautri! Katram, kurš gribēja, tika arī rakstnieka autogrāfs. Starp citu, Valdis Rūmnieks jau ir viesojies mūsu bibliotēkā pirms vienpadsmit gadiem. Vienai no skolotājām līdzi bija grāmata, ko rakstnieks parakstījis iepriekšējā viesošanās reizē, un viņa palūdza vēl vienu autogrāfu. Lūk, arī tādas laika spēles ir Sarkandaugavā!