Atraktīvas sarunas par dabu RCB Imantas filiālbibliotēkā

4.decembrī RCB Imantas filiālbibliotēkā Rīgas Imantas vidusskolas 3.klase ieradās uz nodarbību un sarunām par dabu.

Klausoties Tukuma puses autores Irīnas Pumpures dzejoļus no topošas grāmatiņas bērniem, kurā ir ne mazums asprātīgu un sirsnīgu dzejoļu par dzīvniekiem un dabas parādībām, skolēni varēja aplūkot arī katram dzejolim zīmētu ilustrāciju. Māksliniece Gerda Stūre atbildēja uz bērnu jautājumiem par to, kā tapušas izteiksmīgās  ilustrācijas.

Pasākumā viesojās arī Ķemeru nacionālā parka un dabas izglītības centra „Meža mājas” pārzinātāja Aija Balandiņa, iepazīstinot ar dažādām ekosistēmām – purvu, mežu, piejūru. pļavām. Vislielāko prieku radīja arī interesantas un izzinošas spēles un rotaļas.

A. Balandiņa skandēja arī dziesmas ar dzejas autores Irīnas Pumpures vārdiem un melodijām.