Balts sniedziņš snieg uz skujiņām

Klāt decembris ar baltu sniedziņu! Pagaidiet – kādu baltu sniedziņu! Aiz loga rudens ar lietus šaltīm! Pagaidiet – kāds rudens! Aiz loga zaļa zālīte – varbūt pavasaris? Un tomēr ir ziema – pēdējais gada mēnesis decembris. Pārējo mēnešu krāsu paletē decembris ir viskrāsainākais un smaržīgākais, jo gaisā virmo piparkūku, eglīšu zaļoksnes, Ziemassvētku brīnumu un, protams, dāvanu dievišķā smarža.
Par lielu prieku mūsu bibliotēkai, Ziemassvētku vecīša kamanas ar pilnajiem dāvanu maisiem iegriezās arī mūsu bibliotēkā. Tie, kuri seko mūsu blogam, noteikti piekrīt, ka mūsu lasītāji to bija pelnījuši. Visa gada garumā slinkot nebija laika, jo savas otrās mājas – bibliotēka rosināja uz dažādām atraktīvām nodarbībām. Tika zīmēts, dziedāts, līmēts, spēlēts teātris un iets ekskursijās, bet galvenais – lasīts! Ja grāmatiņa ir kļuvusi par draugu, tad ceļš uz bibliotēku vienmēr ir sauss un gaišs. Un nav svarīgi, vai ārā līst lietus, vai ziemas spelgonis zīmē uz loga rūtīm ledus puķes, bibliotēkā vienmēr ir silti un logos spīdēs gaismiņa. Tā gaidīs ciemos savus draugus!
Latvijai – 100
Lai mums visiem laimīgs un darbiem ražīgs ir Jaunais 2018. gads!