Ciemos uz bibliotēku

18. decembrī pie mums uz bibliotēku “Strazds” atnāca skolēni lai apskatītu mūsu jauno bērnu zāli. Mēs sarīkojām skolēniem eksursiju, pastāstījām par bibliotēku un par to, kā var kļūt par lasītāju. Uzzinājām, ka viņiem visiem patīk lasīt grāmatas un viņi ir Bērnu žūrijas dalībnieki. Tādēļ mēs viņiem organizējām arī tikšanos ar rakstnieci Lidu Pakrasti. Bērniem bija interesanti uzzināt, ka rakstniece arī dzīvo tepat Juglā un raksta grāmatiņas par dzīvniekiem un dabu. Skolēni padalījās, ka daudzi no viņiem arī paši mēģina rakstīt nelielus stāstiņus par dzīvniekiem. Pēc viņu vārdiem, rakstīšana ļoti viņus aizrauj. Pirms tikšanās viņi izlasīja tādas Lidas Pakrastes grāmatas kā “Lidvāvere un sikspārnis” un “Mazais mušķērājs”. Rakstniece arī izlasīja fragmentus no savas jaunās grāmatas, kura šobrīd ir vēl tapšanas procesā. Tikšanās beigās bērniem bija iespēja uzdot jautājumus. Paši aktīvākie saņēma no rakstnieces dāvaniņas – viņas grāmatas ar autogrāfiem un novēlējumiem.