Ziemassvētku ceļojums apkārt pasaulei

22.decembrī pirmo reizi pasaulē tieši RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā notika starptautiskā Ziemassvētku vecīšu, feju un rūķu konference. Feja Befana, kura nes dāvanas visiem Itālijas bērniem, nevarēja atgriezties mājās, jo kaut kur pazaudēja savu slotu. Savukārt Norvēģijas galvenajam rūķim Nissem neatlidoja pakaļ ziemeļbrieži, jo pa ceļam apmaldījās. Tāpēc Befana un Nisse nolēma svinēt Ziemassvētkus tepat Latvijā, kopā ar bibliotēkas lasītājiem. Tas bija ļoti jautri! Mēs uzzinājām un izmēģinājām paši, kā svin Ziemassvētkus un sagaida Jauno gadu dažādās pasaules malās. Mēs metām nevajadzīgas mantas pa logu ārā kā Itālijā, pikojāmies kā Norvēģijā, pušķojām palmu kā Turcijā, dziedājām un dejojām kā Latvijā… Un kā daudzviet pasaulē, bērnus priecēja arī klauns un cirka mākslinieku uzstāšanās. Pats par sevi saprotams, ka katram tika arī dāvana… Kā visur pasaulē!