Jautrība, romantika un vāveres!

Kas interesants gaida lasītājus RCB Sarkandaugavas filiālbibliotēkā šomēnes? 10. februārī plkst. 14:00 notiks bilingvāls pasākums, kura laikā uzzināsim, kas kopīgs un kas atšķirīgs ir latviešu gadskārtu svētkiem Meteņiem un krievu Masļeņicai. Vienu noslēpumu atklāsim jau tagad – abi ir jautri svētki. Tātad 10. februārī jautrība bibliotēkā garantēta!

Februāris viennozīmīgi ir gada romantiskākais mēnesis! Nobalso par visromantiskāko vietu svētā Valentīna dienas svinēšanai. Kafejnīca? Kinoteātris? Bet varbūt tomēr bibliotēka? 16. februārī plkst. 16:00 atnāc uz bibliotēku un piedalies gada romantiskākajā pasākumā!

Savukārt bibliotēkas vismazākos lasītājus 24. februārī plkst. 14:00 aicināsim uz pasākumu „Ciemos pie vāverītes kuplastītes”, kurā lasot un spēlējoties uzzināsim vairāk par Latvijas simtgades dzīvnieku – vāveri, kā arī degustēsim vāveres mīļāko ēdienu – riekstus!