Meža rūķu un pūču darbnīca

Vakar Saulaino dienu bibliotēkā viesojās māksliniece, mākslas skolotāja un izdevniecības “Sapņu spalva” vadītāja Lelde Braķe – Klaverī. Viņa ilustrējusi A.Ozolas grāmatu “Kā rūķis” un ilustrāciju oriģināli šobrīd apskatāmi bibliotēkas izstādē “Sniega torte”. Lelde uzsāka sarunu par rūķiem un aicināja bērnus izgatavot rūķīti no egļu čiekura, filca un pūkainās stieples. Visi naski ķērās pie darba un drīz uz bibliotēkas galda drūzmējās koša rūķu saime. Rūķi labprāt draudzējas ar putniem un tāpēc no priežu čiekuriem, putnu spalviņām un filciem tapa pūcītes ar spožām acīm. Katram radošās darbnīcas dalībniekam sava doma un ideja, tādēļ starp rūķiem un pūcītēm parādās arī vāvere kuplu asti, cālis, zaķis un eņģelis. Lai prieks, kas rodas radoši darbojoties, palīdz atveseļoties!

Sirsnīgs paldies Leldei par ciemošanos Saulaino dienu bibliotēkā, vadot Meža rūķu un pūču radošo darbnīcu!

20180221_135034     rīķi_un_pūces2

rīķi_un_pūces1