Olimpiskā viesošanās RCB!

Februārī daudzās skolās aizrit projektu nedēļas. Lai dažādotu ikdienu vai pamainītu tik ierasto skolas vidi, tuvējo skolu skolotāji nereti šo nedēļu izmanto, lai skolēnus atvestu uz bibliotēku. Savukārt mēs, bibliotekāri, parādām kā orientēties plašajā informācijas plūsmā, kur un kā meklēt materiālus vai sagatavojam bibliotekāro stundu par izvēlēto tēmu.
Šajā pirmdienā, 12. februārī, uz Rīgas Centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļu bija atnākuši sākumskolas „Valodiņa” 2. klašu skolēni ar skolotājām, lai uzzinātu kaut ko jaunu par šobrīd tik aktuālajām olimpiskajām spēlēm – kur un kad tās radušās, kā gadu gaitā mainījušies un nākuši klāt sporta veidi un disciplīnas, mēģinājām tos atpazīt pēc attēliem un apskatījām kā mūsu olimpiešiem ir veicies vasaras, ziemas un paraolimpiskajās spēlēs.
Stunda aizritēja ātri un ar dažiem skolēniem secinājām – viņiem vēl ir jāaizvada vismaz astoņi intensīvi treniņu gadi, lai nākotnē varētu startēt savās pirmajās olimpiskajās spēlēs.