Smilšu lampu brīnumi

Vakar Saulaino dienu bibliotēkā piedzīvojām brīnišķīgu sajūtu pēcpusdienu! Pie mums viesojās Laura Līdaka – Ambrazēviča ( https://www.facebook.com) , piedāvājot aktivitātes pie smilšu lampām. Bērnu slimnīcas pacientiem tika dāvāta iespēja uz gaismas galdiem, jeb smilšu lampām sajust dažādu birstošu materiālu struktūru, zīmēt smiltīs, attīstīt pirkstiņu sensorās sajūtas, darbojoties ar krāsainiem rīsiem un graudiem. Bērni labprāt izmantoja iespēju zīmēt uz Gaismas molberta, kur veidotie zīmējumi koši iemirdzējās luminiscējošās krāsās. Smilšu gleznas rāmītī zēni un meitenes veidoja unikālas krāsainas smilšu glezniņas. Tika būvēta bumbiņu trase un ar tausti  meklēti “briljanti”. Bērnu rociņas izbaudīja iespēju ieslīdēt gēla bumbiņu vannā un sajust to svaigumu. Visu papildināja krāsu gaismas rotaļas un neviens pasākuma dalībnieks nestāvēja malā, bet ieinteresēti iesaistījās Lauras piedāvātajās aktivitātēs! Sajūtu spēlēs labprāt iesaistījās arī mammas un tēti, laiks paskrēja nemanot! Pozitīvu emociju piesātināti, jaunu sajūtu bagātināti bērni atvadījās no Lauras, lai atgrieztos palātās un veseļotos. Domāja, ka pasākumā gūtās emocijas, palīdzēs  bērniem kļūt ātrāk veseliem!

Sirsnīgs paldies Laurai par viesošanos pie mums bibliotēkā, dāvājot vasaras sajūtu ziemā!

smilšu_lampas1   smilšu_lampas

smilšu_lampas2   smilšu_lampas3