Sniega torte

Saulaino dienu bibliotēka aicina aplūkot ziemas grāmatu ilustrāciju izstādi “Sniega torte”. Izstādē apskatāmi 7mākslinieku – Agneses Augstkalnas, Leldes Braķes – Klaverī, Kristīnes Beltes, Sandras Sabīnes Jaundalderes, Sabīnes Līvas, Sandras Vingres un Antona Vaivoda oriģināldarbi, viņi katrs ilustrējuši vienu ziemas dzejoli vai dziesmu: V.Plūdonis “Ziemas pasaciņa”, V.Ļūdēns “Mēness torte”, J.Poruks “No baznīcas braucot Ziemassvētku vakarā”, A.Ozola “Kā rūķis”, L.Sauliete “Ziemassvētku vilcieniņš”, L.t.dz. “Sidrabiņa lietiņš lija”, N.Regney “Do You Hear What I Hear”. Tās ir septiņas mazas, košas grāmatiņas no izdevniecības “Sapņu spalva” izdotā grāmatu krājuma “Sniega torte”. Te aplūkojami darbi, kas tapuši dažādās vizuālās mākslas tehnikās un tāpēc, jo spilgti uzbur izvēlētā dzejoļa noskaņu. Izstādi bagātina leļļu mākslinieces un bibliotekāres Ingūnas Radziņas darinātās lelles.

Grāmatu krājumā “Sniega torte” ir astotā grāmata, kurā izdevniecība “Sapņu spalva” rosina mazo lasītāju radoši darboties. Grāmatiņā “Mana ziemas grāmata” bērns pats ieraksta savu dzejoli vai pasaku un ilustrē to.  Lai top jaunas grāmatas!

Izstāde apskatāma no 1.februāra līdz 9.martam darba dienās no plkst.9.00 – 16.00 .

20180212_145427 20180213_163156  20180213_162946

20180212_145218