Fonda Nāc līdzās fotoizstāde

Saulaino dienu bibliotēka aicina apmeklēt fonda Nāc līdzās fotoizstādi, kurā apskatāmi Kristiānas Bērziņas un Diānas Ponaskovas fotogrāfijas. Tā nav nejaušība, ka šī izstāde šobrīd apskatāma bibliotēkā, kas atrodas Bērnu slimnīcā. Abas meitenes bērnībā ne vienu vien dienu pavadījušas slimnīcā  un daudz ārstu un māsiņu seko līdzi talantīgo pacientu sasniegumiem. Kristiāna un Diāna dzied, fotografē, zīmē un raksta dzeju, aktīvi iesaistās fonda Nāc līdzās organizētajos pasākumos – festivālos, nometnēs, izstādēs, koncertos. Tāpēc radās ideja  bibliotēkā iekārtot fotoizstādi, lai slimnīcas personāls brīvā brīdī varētu atpūsties un smelties prieku un gaišumu, aplūkojot meiteņu radītos mākslas darbus. Bet, protams, fotoizstāde iepriecinās ik vienu, kas ienāks to aplūkot! Paldies meitenēm par iedvesmu!

Novēlējums

Lai katra diena ir kā jauns piedzīvojums,
Lai katra diena ir kā saule, kas maigi silda,
Lai katra diena nes ko jaunu,
Lai katra diena ir mīļuma un prieka pilna! 🙂

Kristiāna Bērziņa

Fotoizstāde

Sirsnīgs paldies fonda Nāc līdzās vadītājai Sarmai Freibergai !

Izstāde aplūkojama līdz 18.maijam darba dienās no plkst.9.00-16.00