Muzikāla pēcpusdiena bibliotēkā

18.aprīlī Saulaino dienu bibliotēkā ciemojās Rīgas Valda Avotiņa pamatskolas – attīstības centra 2.klases ansamblis un skolotāja Inga Pekša.  Bibliotēkas apmeklētāji tika iepriecināti ar skanīgu un atraktīvu koncertu. Izskanēja gan labi pazīstamas dziesmas, piemēram,  “Kur tu teci?” un “Kāda katram dziesma?”,  gan mazāk dzirdētas, bet tikpat skanīgas un skaistas melodijas. Visas dziesmas bērni pavadīja ar kādu ritma instrumentu – trijstūri, zvaniņiem vai kociņiem. Dziedātāji aicināja Bērnu slimnīcas pacientus rotaļās “Dālderis”, “Kas dārzā?”, “Skic, kaziņa”. Tas ļāva visiem jautri izkustēties un dziedāt līdzi. Izrādījās, ka koncerta dalībnieku un skatītāju vidū bija divas jubilāres, kas sirsnīgi tika suminātas ar pārsteiguma dāvaniņām un kopīgi dziedātu apsveikuma dziesmu.

Sirsnīgs paldies jaunajiem māksliniekiem un skolotājai Ingai! Mūzikas, rotaļu un prieka pildītā pēcpusdiena ļāva uz laiku aizmirst slimošanu un vairoja pozitīvo enerģiju!

20180418_142632             20180418_143113