Paņem savu taurenīti un ar prieku ciemos nāc!

Saulainu un pirmo pavasara apreibinošo smaržu sveicienu sūtam visiem saviem RCB filiālbibliotēkas “Zemgale” draugiem! Jūs noteikti ar nepacietību esat gaidījuši šo brīdi, kad mēs atkal ar Jums sazināsimies, jo bibliotēka bija slēgta uz remontu. Šis bija ļoti gaidīts darbiņš un beidzot tas ir realizējies! Bibliotēka ir ieguvusi iespēju jaunām idejām un krāšņiem pasākumiem atjaunotajās, vēl pēc svaigas krāsas smaržojošajās telpās visiem mūsu draugiem atkal tikties un lasīt, zīmēt, dziedāt un dejot – smelties jaunas gudrības, tāpēc visu nākošo nedēļu mēs gaidīsim Tevi ciemos uz Taureņu ballīti! Taurenis – pirmais pavasara vēstnesis. Vari uzzīmēt, no papīra uzmeistarot, izšūt, plastilīnā salipināt – fantāzijai un izdomai nav robežu. Paņem savu taurenīti līdzi un priecāsimies kopā par krāšņo bibliotēku un pavasari!