Saulīti sveicot

Maija saulītes zeltaino staru pielietajā bibliotēkā nebeidz skanēt bērnu jautrās čalas. Un kā gan citādi – kas tikai nav jāpaspēj! Gatavojoties lielajai Taureņu ballei jāizgatavo pašam savs taurenis un jāizpušķo arī bibliotēka, jāatrod grāmatu plauktos enciklopēdijas ar informāciju par šiem mazajiem lidotājiem, jo būs interesanta viktorīna un negribas taču palikt kaunā. Kas ir lācenīte Ilzīte? Kas ir Imants Ziedonis? Uz daudziem šiem un vēl citiem jautājumiem mūsu filiālbibliotēkas “Zemgale” mazie un lielie lasītāji var rast atbildes saulītes pielietajos grāmatu plauktos. Bet pats galvenais – Māmiņu diena! Kas var būt jaukāks – draugu pulciņā gatavot savai māmiņai apsveikumu, būvēt grāmatu pilis, mesties jautrā Putniņu dejā, dziedot mūsu bibliotēkas vilcieniņa Tomiņa dziesmiņu doties piedzīvojumiem bagātā ceļojumā starp raibajiem grāmatu plauktiem. Un to visu vari piedzīvot arī tu! Atnāc!