Grūtā izvēle

Pūcītei – Gudrītei šonedēļ atkal bija jāuzņem ciemos daudz jaunu draugu – Rīgas 266.PII 4., 8., un 11.grupiņu audzēkņi, kuri lūdza Pūcītei padomu, uz kuru nemaz tik viegli nenācās rast atbildi – kādu profesiju izvēlēties?
Tā kā bērni ir atnākuši ciemos uz bibliotēku, tad, protams, Pūcīte ierosināja doties ceļojumā un iepazīties ar bibliotēku un bibliotekāra profesiju. Kas gan var būt aizraujošāks par braucienu ar vilcieniņu starp grāmatu plauktiem! Bet vislielāko sajūsmu izraisīja grāmatu skenēšana – tik atbildīgu darbu bērni veica pirmo reizi un atzina bibliotekāra profesiju par ļoti interesantu!
Protams, iepazināmies arī ar daudzām citām profesijām – skolotāja, pavāra, glābēja, rakstnieka, mākslinieka, kuras visas ir cienījamas un godājamas. Lai vairāk par tām uzzinātu, dodamies lielajā lasīšanas pasaulē. Pūcītei – Gudrītei atliek priecīgi vērot savus jaunos draugus lasām gan mīļas pasaciņas, gan gudras enciklopēdijas, gan aizraujošus komiksus.
Pūcīte ar nepacietību gaida ciemos visus zinātkāros! Ja arī tev ir kādi jautājumi, būsi mīļi gaidīts mūsu bibliotēkā un kopā ar Pūcīti – Gudrīti meklēsim atbildes.
Ū-Ū!