Smaidošie smaidiņi

Smaidiņi, smaidiņi un vēlreiz smaidiņi! Kur gan var būt tik daudz smaidiņu? Nu, protams – bibliotēkā “Pūce”! Mūsu Pūcīte-Gudrīte katru dienu sagaida ciemos smaidošus draugus, kuri aizrautīgi lasa grāmatas, būvē grāmatu pilis, zīmē, līmē, skaita Pūcītei dzejoļus, dzied dziesmas un laižas jautrā dancī. Rīgas 88.vidusskolas 3.klases audzēkņiem latviešu valodas mācību stunda, veltīta latviešu tautasdziesmām, notika bibliotēkā. Pūcītei-Gudrītei bija liels satraukums, jo veicamais uzdevums šķita grūts – no dažādiem vārdiem un frāzēm salikt tautasdziesmu un zīmējumā attēlot saturu. Pūcītei par lielu prieku visi skolēni ar šo darbiņu tika galā lieliski! Un bibliotēka atkal ir pilna laimīgiem smaidošiem smaidiņiem!
Un tas nekas, ka saulīte vairs tik bieži mums nesmaida – smaidīsim paši un dāvāsim smaidus saviem draugiem!