Mēs augam Tev – Latvija!

Klāt ir mūsu dzimtenes svētku mēnesis un Pūcīte Gudrīte uzņem lielus un mazus ciemiņus, lai piedalītos brīnišķīga kopprojekta – bibliotēkas un mūsu jauko kaimiņu Mākslinieciskās Jaunrades Centra Praktiskās estētikas skolas audzēkņu izstādes “Mani Pļavnieki” atklāšanā. Visos darbiņos jaunie mākslinieki attēlojuši savu māju, savu pagalmu, savu skolu – savus Pļavniekus, jo arī tie ir daļa Latvijas. Bibliotēka palīdzēja ar saviem novadpētniecības materiāliem, kuros skolas audzēkņi atrada daudzus interesantus faktus par Pļavniekiem laika griežos.
Ar lepnumu par bērnu veikumu Pūcīte Gudrīte klausījās jauno autoru un pasniedzēju stāstījumos par ieguldīto darbu, klausījās kopīgā dziedāšanā un jauno mūziķu fantastiskajā muzicēšanā. Noslēgumā noskatījāmies skolas audzēkņu veidoto filmiņu par Pļavniekiem un našķējāmies ar saldumiem, kurus bija sarūpējusi Pūcīte Gudrīte. Visi klātesošie atzina, ka tik emocionāli piesātināts pasākums vēl ilgi paliks atmiņā un tas nozīmē, ka bibliotēkā atkal skanēs bērnu jautrie smieklu zvaniņi, tātad Pūcītei Gudrītei čakli jāstrādā – jāpilda grāmatu plaukti ar jaunām un gudrām grāmatām!