Mēs – Latvijai!

Jau atkal pie Pūcītes Gudrītes skan dzidrās bērnu balsis! Jūs jautāsiet – kas tad šoreiz? Visā Latvijā noris Ziemeļvalstu literatūras nedēļa un arī mūsu Pūcītes draugi vēlējās kopā ar Pepiju Garzeķi, Nilsu Holgersonu un citiem Ziemeļvalstu varoņiem būt šīs literatūras nedēļas aktīvi dalībnieki. Tika pētītas ģeogrāfijas kartes, lai noskaidrotu Ziemeļvalstu atrašanās koordinātes pasaules atlantos, daudzu valstu karogu klāstā meklēti un arī atrasti Ziemeļvalstu karogi. Jā, tas nebija viegli, bet aizraujoši gan! Protams, tika lasīti interesantākie fragmenti no savām mīļākajām grāmatām.
Šīs nedēļas centrālais notikums ir Latvijas 100. dzimšanas diena, un Pūcītes draugi ir atnākuši uz bibliotēku, lai kopā ar bibliotekārēm mūsu mīļajai Latvijai nodotu savus sveicienus dižajā jubilejā. Bibliotēkā to var izdarīt kuplā draugu pulciņā, nodziedot Latvijas himnu, noskatoties slaidrādi par Latvijas vēsturi, izspēlējot aizraujošas spēles un piedaloties atraktīvās viktorīnās. Tas nekas, ka gadiņu mums vēl nav daudz, bet mēs čakli darbojamies un tā ir mūsu dāvana Latvijai no visas sirds!