Pasakains brīnums

Tuvojas noslēgumam pirmais šī jaunā gada mēnesis. Aiz loga virpuļo pūkainas sniegpārsliņas, katrs kaut cik pieklājīgs kalniņš aicina nobraukt ar ragutiņām, katra aizsalusī ūdens krātuvīte aicina slidot gribētājus, katra meža taciņa aicina slēpošanas entuziastus, bet Pūcīte – Gudrīte aicina uz bibliotēku ciemos pie lācīša Vinnija Pūka. Janvārī lācītim ir dzimumdiena! Lasot grāmatiņu par Vinniju un viņa draugiem, uzzinām, ka ēzelītis ir pazaudējis asti, Vinnijs grib atrast zilo gaisa balonu, ar kuru tēlot mākonīti un arī savu medus podu, tāpēc dodamies pārgājienā gar bibliotēkas plauktiem un tavu brīnumu – atrodam pazudušās lietas! V isjautrāk un visgrūtāk gāja ar ēzelīša asti – tikai paši drosmīgākie mēģināja asti pielikt pareizajā vietā, jo tas bija jāveic ar aizsietām acīm un mūsu pūčulēni ar to tika galā lieliski! Ciemos pie Vinnija atnāca arī mūsu kaimiņi – Praktiskās estētikas skolas deju nodaļas audzēknes, lai ar jautru danci iepriecinātu Vinniju Pūku, Pūcīti – Gudrīti un bibliotēkas apmeklētājus . Ar skaistu foto izstādi lācīti Vinniju iepriecināja foto studijas “Āgenskalns” dalībnieks Pēteris Kirikovs, ienesot bibliotēkā vasaras smaržu. Pasakains brīnums – ziemā – vasara, jeb vasara -ziemā? Lai noskaidrotu, kā tad nu ir ar tiem brīnumiem, nekas cits neatliks, kā atnākt ciemos pie Pūcītes – Gudrītes un pašam visu noskaidrot!